Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей публічний договір про надання послуг (надалі по тексту «Договір», «Угода», «Оферта») регулює відносини з використання сайту «Ajur.com.ua» (надалі по тексту — Сайт у відповідних відмінках) між Користувачами та Виконавцем послуг.

1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) цей Договір є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (Користувач) зобов'язується виконувати умови цього Договору.

1.3. Виконавець надає послуги на умовах, описаних в цьому документі.

1.4. У цій Угоді, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

1.5. Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, Виконавець просить його залишити цей сайт. Використання послуг Сайту означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.

1.6. Починаючи використовувати будь-який сервіс Сайту або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків і цим самим засвідчує своє бажання укласти Договір, ця дія вважається прийняттям пропозиції (акцепт), і з цього моменту Користувач і Виконавець визначаються Сторонами Договору. У разі незгоди Користувача з будь-яким з положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Сайту.

Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Виконавець/Сайт не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення оголошень та суміжної інформації.

Виконавець не є гарантом правильності, точності, детальності або повноти інформації, розміщеної на сайті третіми особами.

У зв'язку з цим Виконавець знімає з себе відповідальність:

1.7. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за поточною адресою.


2. ПУБЛІКАЦІЯ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ

Заборонено розміщувати інформацію/оголошення:

Видаляються оголошення, що містять наступне:

Виконавець не здійснює обов'язкової перевірки інформації/оголошень, що розміщуються Користувачем.

Виконавець не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації/оголошень, а також будь-які матеріальні та/або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим.

Виконавець може вносити будь-які зміни до тексту оголошень, що не впливають на зміст оголошення чи мають за мету усунення порушень.

Виконавець може переносити оголошення в інші рубрики Сайту.

Виконавець може відмовити в публікації оголошень, якщо вони не відповідають тематиці вибраних розділів або порушують цю Угоду.

Виконавець може обмежувати кількість оголошень від одного Користувача з метою зручності користування Сайтом без пояснення причин.


3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН


4. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

4.1. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги, що надаються Виконавцем на Сайті. Вартість обраної послуги доступна на сторінці замовлення.